Docu-alerts

Docu-alerts worden samengesteld en verspreid door Jaap Penninga en Johan Klaassen†.
Z
e verschijnen in principe eens per week, behalve in de (zomer)vakantieperiode.

Docu-alerts besteden in het bijzonder aandacht aan de VG-sector in brede zin.
Hieronder de docu-alerts van de afgelopen  maanden.

 

Wilt u zelf de docu-alerts ontvangen geeft u zich dan op via ons e-mailadres.


In verband met de privacy-wetgeving (Algemene Verordening Gegevensbescherming) willen we u graag laten weten welke gegevens we van u kennen en waarvoor we die gebruiken.

Welke gegevens hebben we?

Van iedereen op de verzendlijst kennen we de naam en het mailadres. Van veel mensen kennen we ook het beroep of de (onbetaalde) functie en de (vrijwilligers)organisatie waar zij werken
of bij betrokken zijn.  Van een enkeling kennen we ook een adres en een telefoonnummer.

Waarvoor gebruiken we deze gegevens?
We gebruiken deze gegevens alleen met betrekking tot Docu-alert.

Wilt u Docu-alert niet meer ontvangen, geef dat dan aan ons door , dan verwijderen we u van de verzendlijst en wissen we uw gegevens.

 Van ‘Indirecte’ lezers hebben we geen gegevens
We weten van een aantal lezers, die de Docu-alert rechtstreeks van ons ontvangen, dat zij deze op hun beurt weer ter informatie doormailen aan anderen.
We weten niet aan wie de Docu-alert word doorgemaild en we hebben van hen dus ook geen gegevens.

Jaap Penninga
Johan Klaassen

Hartelijk dan voor de vele ontroerende en persoonlijke reacties naar aanleiding van het
overlijden van Johan Klaassen. Ik heb ze doorgestuurd naar de familie.

Die reacties geven moed om door te gaan met Docu-alert.
Met hartelijke groet
Jaap Penninga


Docu.alert 20221118
Docu.alert 20221104
Docu.alert 20221028
Docu.alert 20221014

Docu.alert 20221007

Docu.alert 20220930
Docu.alert 20220923
Docu.alert 20220916

Docu.alert 20220826

Docu.alert 20220819

Docu.alert20220806

Docu.alert 20220722

Docu.alert 20220708

Docu.alert 20220701

Docu.alert 20220624

Docu.alert 20220617
Docu.alert 20220610
Docu.alert 20220603
Docu.alert 20220527

Docu.alert 20220520
Docu.alert 20220513
Docu.alert 20220506
Docu.alert 20220422
Docu.alert 20220415
Docu.alert 20220408

Docu.alert 20220401

Docu.alert 20220325

Docu.alert 20220318

Docu.alert 20220311

Docu.alert 20220304
Docu.alert 20220225

Docu.alert 20220218

Docu.alert 20220211

Docu.alert 20220204

Docu.alert 2022012
8
Docu.alert 20220121

Docu.alert 20220114

Docu.alert 20220107

Docu.alert 20211224

Docu.alert 20211217

Docu.alert 20211210

Docu.alert 20211203

Docu.alert 20211126

Docu.alert 20211119

Docu.alert 20211112

Docu.alert 20211105



































 









beheerder